Twórcy Apex Legends tracą producenta wykonawczego

Ze studia Respawn Entertainment postanowił odejść kolejny jego założyciel.

@ 26.02.2020, 09:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zaskakujące informacje docierają do nas ze studia Respawn Entertainment, odpowiedzialnego między innymi za bardzo udane Apex Legends. Jak się właśnie dowiedzieliśmy producent wykonawczy tegoż tytułu postanowił opuścić swoje stanowisko.

Wieść na temat odejścia Drew McCoy'a z Respawn Entertainment dociera do nas za sprawą Twittera. Deweloper i współzałożyciel studia postanowił poszukać sobie nowych wyzwań, ale na chwilę obecną nie wiemy niestety co to dokładnie oznacza.

Jeśli mielibyśmy spekulować, McCoy najprawdopodobniej otrzymał jakąś bardziej lukratywną albo ciekawszą fuchę. Z tego względu postanowił opuścić Respawn Entertainment, co zresztą nieco wcześniej uczynił drugi założyciel studia, Vince Zampella.

U swojego dotychczasowego pracodawcy McCoy pełnił rolę głównego producenta Titanfall, a potem starszego producenta Titanfall 2. W zeszłym roku przejął natomiast Apex Legends, stając się jego producentem wykonawczym.

Apex Legends dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Produkcja cieszy się wśród graczy ogromną popularnością.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?