Dreams - wysokie oceny ujęte w najnowszym zwiastunie gry

Dreams otrzymuje bardzo wysokie noty od recenzentów, a Sony promuje nową grę Media Molecule zwiastunem z ocenami.

@ 24.02.2020, 18:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Dreams od Media Molecule zbiera wysokie oceny, nic więc dziwnego, że Sony postanowiło zebrać je w jednym miejscu i pochwalić się nimi na najnowszym trailerze.

Gra aktualnie może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89% na Metacritic i 91% na Opencritic, zaś kilka redakcji uważa, że jest to idealny edytor do tworzenia małych, acz niejednokrotnie cudownych, gier wideo.

Media Molecule Bytyjskie studio tworzące gry dla PlayStation od lat. W swoim portfolio mają tak oryginalne produkcje jak Tearaway, kultową serię Little Big Planet czy właśnie teraz nowe IP w postaci Dreams.

Wydawca gry, korporacja Sony, zebrał oceny w jeden zwiastun, przeplótł to kilkoma wykreowanymi światami i pozwolił rzucić okiem raz jeszcze na ten oryginalny tytuł. Dreams odnosi dość niespodziewany sukces, ponieważ nie było jakoś szczególnie promowane. W czasach kiedy to panują darmowe strzelaniny sieciowe, a charakterystyczne edytory to raczej roz(g)rywka dla określonego odbiorcy, takie sukcesy cieszą. Oby równie zadowalająco wypadła sprzedaż gry.

Premiera gry miała miejsce 14 lutego, zatem jest to wciąż świeży tytuł, którym polecamy się zainteresować.


Sprawdź także:

Dreams

Premiera: 14 lutego 2020
PS4

Dreams to kolejny projekt studia Media Molecule, znanego m.in. za sprawą niebywale popularnej serii Little Big Planet. Podobnie, jak w przypadku szmacianych laleczek ze w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   14:16, 26.02.2020
Super. Przymierzam się do zakupu gierki. Ale czekam na polskie recki tej gry. A tych na razie nie ma za dużo. Ciekawe czy na Mieście gier się coś pojawi.