Baldur's Gate III zadebiutuje w tym roku we wczesnym dostępie

Nadal nie wiemy natomiast kiedy Baldur's Gate III trafi do sprzedaży w swojej oficjalnej postaci.

@ 24.02.2020, 15:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Studio Larian już niebawem podzieli się ze światem sporą ilością szczegółów na temat Baldur’s Gate III. Firma planuje też udostępnić swoje najnowsze dzieło we wczesnym dostępie - na to wskazują przynajmniej najnowsze doniesienia.

Daty premiery Baldur’s Gate III z oczywistych względów nie ujawniono. Jak się jednak okazuje, nie będziemy musieli czekać na ostateczną wersję projektu, aby móc w niego zagrać. Twórcy przygotowują się bowiem do debiutu we wczesnym dostępie.

O premierze we wczesnym dostępie dowiedzieliśmy się za sprawą specjalnej imprezy dla inwestorów, którą zorganizowało Hasbro, właściciel firmy Wizards of the Coast, do której należy licencja Dungeons & Dragons oraz Baldur’s Gate.

Na tymże wydarzeniu poruszono kwestię rozlicznych nowych projektów w uniwersum Dungeons & Dragons, mających zadebiutować w najbliższych latach. Spółka potwierdziła, że każdego roku debiutować będzie co najmniej jeden tytuł z D&D i tak do 2025 roku. Potwierdzono też - najpewniej przypadkowo - że wczesny dostęp Baldur’s Gate III udostępniony zostanie w tym roku (zerknijcie na grafikę powyżej).

Na koniec przypomnę, że Baldur’s Gate III powstaje obecnie wyłącznie na PC, a już 27 lutego, w godzinach nocnych, zaprezentowany zostanie światu solidny gameplay z gry. Oczywiście przypomnimy Wam o tym.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?