Wyciek screenów z Resident Evil 3 Remake

Dobrze, że od premiery dzieli nas już tylko nieco ponad miesiąc.

@ 24.02.2020, 15:46
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się screeny z Resident Evil 3 Remake. Nie są one najwyższej jakości, ale pozwalają rzucić okiem na wygląd gry, projekty lokacji i przeciwników.

Capcom póki co niezbyt chętnie chwali się oficjalnymi materiałami z gry, zapewne uznając, że reklamowanie tytułu po sukcesie Resident Evil 2 Remake nie ma większego sensu. Pewnie dostaniemy jednak jeszcze jakieś materiały bliżej premiery, zaplanowanej na 3 kwietnia. 

Tymczasem możemy rzucić okiem na obrazki, jakie udostępniła redakcja francuskiego serwisu Gamergen. Widzimy na nich projekty poczwar, lokacji czy bohaterów. Mimo niskiej rozdzielczości, wygląda to naprawdę dobrze. Francuzi już usunęli obrazki ze swojej strony, ale z sieci nic nie ginie. Całkiem możliwe, że tę samą galerię opublikuje niedługo sam Capcom - w lepszej jakości.

Warto dodać, że widać tu nie tylko screeny z kampanii fabularnej, ale też z osobnego trybu sieciowego Resistance. Multiplayer będzie darmowy dla posiadaczy Resident Evil 3 Remake.

Kilka screenów poniżej, resztę znajdziecie w tym miejscu.


Sprawdź także:

Resident Evil 3 Remake

Premiera: 03 kwietnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 3 Remake to odświeżona odsłona kultowego Resident Evil 3 z 1999 roku. Za produkcję gry odpowiada ekipa należąca do Capcom.Akcja w Resident Evil 3 Remake dzi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?