Wkrótce w Mortal Kombat 11 zadebiutuje Spawn

Niebezpieczny wojownik będzie siał spustoszenie od marca.

@ 21.02.2020, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Wygląda na to, że do gry Mortal Kombat 11 niebawem zawita całkiem nowy wojownik. Chodzi o słynnego i niebywale groźnego Spawna.

Spawn trafi do Mortal Kombat 11 w marcu, a dokładniej 17 dnia tegoż miesiąca, wtedy bowiem w sieci pojawi się kolejny Kombat Pack. Rozszerzy on listę dostępnych fajterów, otwierając przed graczami dodatkowe opcje wyboru.

Poniżej rzucić okiem możecie na prawdopodobny wygląd Spawna, jaki znajdziemy w Mortal Kombat 11. Figurka, która widnieje we wpisie z Twittera została przygotowana przez artystę Todda McFarlane'a, czyli twórcę serii komiksów o Spawnie.

Mortal Kombat 11 dostępne jest obecnie na PC (wymgania), PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch.


Sprawdź także:

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosomen89   @   22:18, 22.02.2020
Mam nadzieję, że to przypomni ludziom postać Spawna bo to świetny charakter, który niestety zisdał zapomniany mimocswojego potencjału... chciałbym jakiś nowy film z tym "bohaterem" 😁