Animal Crossing: New Horizons - nowy gameplay i sporo informacji na temat gry

Ostatni Nintendo Direct poświęcono w całości najnowszemu Animal Crossing.

@ 21.02.2020, 19:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Premiera Animal Crossing: New Horizons zapowiedziana na 20 marca 2020 roku to jedno z najważniejszych wydarzeń w tegorocznym kalendarzu wydawniczym Nintendo. Firma nie szczędzi nam więc kolejnych materiałów z gry.

Najnowszy prezentuje spory fragment rozgrywki, a w zasadzie to różne fragmenty, obrazujące jak wiele opcji oferuje najnowsze Animal Crossing. Twórcy zademonstrowali nam nie tylko jak wyglądają podstawy rozgrywki, ale też pozwolili rzucić okiem na detale - kształtowanie terenu, wyposażanie przybytku czy crafting. Z zebranych na wyspie materiałów stworzymy m.in. meble czy przedmioty codziennego użytku.

Jednocześnie poznajemy też inne funkcje gry, jak kreator postaci czy funkcje społecznościowe.

Animal Crossing: New Horizons trafiamy na wyspę, na której musimy zbudować od podstaw małe miasteczko. Zabawa polega na pozyskiwaniu surowców, tworzeniu przedmiotów, ale także interakcji z napotkanymi postaciami. Gra oferuje też sporo czynności pobocznych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?