Ujawniono datę premiery SnowRunnera, kontynuacji słynnego MudRunnera

Projekt zadebiutuje wkrótce, co jest w sumie spory zaskoczeniem.

@ 20.02.2020, 15:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Firma Focus Home Interactive zapowiedziała, że premiera kontynuacji słynnego offroadowego symulatora, MudRunner, zadebiutuje już niebawem. SnowRunner, bo o nim mowa, będziemy w stanie ograć za nieco ponad dwa miesiące.

Premiera SnowRunner zaplanowana została na dzień 28 kwietnia bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie ekskluzywnie w sklepie Epic Games, a jeśli chcecie zobaczyć czego mniej więcej się spodziewać, rzućcie okiem na poniższy zwiastun.

SnowRunner działa na całkiem nowym silniku graficznym, dzięki czemu poprawie uległa oprawa wizualna. Tytuł ponadto cieszył będzie graczy zmodyfikowaną fizyką, ponad 40 pojazdami oraz wieloma wyjątkowo pokręconymi obszarami do zwiedzenia.

"Błoto, woda, ale również śnieg, lód i zamarznięte jeziora w każdym niebezpiecznym kontrakcie i misji. Rozszerz i zmodyfikuj swoją flotę samochodów niezliczoną liczbą modyfikacji i akcesoriów, które ułatwią Ci pokonanie środowiska - specjalne orurowanie, opony z łańcuchami, zderzaki, wysokie zawieszenie, reflektory i wiele więcej modyfikacji, które zapewnią Ci przewagę, której potrzebujesz".

SnowRunner oferuje zarówno zabawę dla jednego gracza, jak i w ramach trybu współpracy, w którym wspólnie bawić mogą się maksymalnie cztery osoby. Premiera, jak wspomniałem, 28 kwietnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?