Metro Exodus sprzedaje się bardzo dobrze na Steam

Zaskakująco wysoka sprzedaż jest też w Chinach.

@ 20.02.2020, 12:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Metro Exodus sprzedaje się bardzo dobrze na Steam

Metro Exodus zadebiutowało niedawno na Steam, po tym jak przez pewien czas dostępne było wyłącznie w sklepie Epic Games. Wydawca projektu informuje, że premiera na platformie Valve to duży sukces.

Informacja o sprzedaży Metro Exodus na Steam dociera do nas za sprawą raportu finansowego THQ Nordic. W opracowaniu czytamy, że ostatnie dzieło studia 4A Games sprzedaje się bardzo dobrze i już teraz zdołało trafić do rąk ponad 200 tysięcy graczy - tylko na Steam, co warte podkreślenia.

Co ciekawe, Metro Exodus sprzedaje się też bardzo dobrze w Chinach, co dla wydawcy było sporym zaskoczeniem.

"Byłem bardzo zadowolony, że dobrze się sprzedaje, rozchodząc się w nakładzie ponad 200 tysięcy egzemplarzy", powiedział szef spółki, Lars Wingefors. "Zaskakujące było to, że jeden duży kraj w Azji, największy, także chętnie kupuje nasz produkt".

Nie wiemy niestety jak wygląda ogólna sprzedaż Metro Exodus, ale można spokojnie założyć, że jest na odpowiednio wysokim poziomie. Gra dostępna jest na PC (wymagania), PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jeśli nie graliście, rzućcie okiem na naszą recenzję, a jeśli zamierzacie grać, pamiętajcie o dostępnym u nas w pełni darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?