Premiera Desperados 3 latem, mamy też nowy zwiastun

THQ Nordic wreszcie ujawniło kiedy zagramy w Desperados 3.

@ 20.02.2020, 11:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

THQ Nordic oraz Mimimi Productions pracują obecnie nad grą Desperados 3. Tytuł ten miał trafić do sprzedaży w zeszłym roku, ale w ostatniej chwili doszło do opóźnienia. Wreszcie dowiedzieliśmy się kiedy wyruszymy na Dziki Zachód.

Wydawca projektu ujawnił, że premiera Desperados 3 odbędzie się latem bieżącego roku. Przy okazji w sieci opublikowano nowy zwiastun przedsięwzięcia, ukazujący jednego z bohaterów: Doca McCoy'a. To łowca nagród o wyjątkowych umiejętnościach.

Doc McCoy jest medykiem, a przy okazji wyśmienicie radzi sobie z karabinem snajperskim. Potrafi on ponadto wykorzystywać chemikalia, aby szybko i sprawnie usypiać przeciwników. Umiejętność ta przydaje się oczywiście w wielu sytuacjach.

Zwiastun znajdziecie poniżej. Pamiętajcie, że Desperados 3 opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera, jak wspomniałem, tegorocznego lata. Konkretnego terminu jeszcze nie znamy.

W Polsce gra pojawi się w sprzedaży za sprawą firmy Koch Media. Będzie ona wyposażona w polskie napisy.


Sprawdź także:

Desperados III

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Desperados 3 to kolejna część popularnej serii taktycznych gier akcji. Za produkcję tytułu odpowiada studio Mimimi Productions, autorzy świetnego Shadow Tactics: Blades o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?