Platinum Games zapowie w przyszłym tygodniu coś dużego

Hideki Kamiya, starszy wiceprezes i główny projektant studia, również przedstawił niewielką aktualizację dotyczącą rozwoju Bayonetta 3.

@ 19.02.2020, 20:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Jak głoszą najnowsze przecieki prasowe, studio Platinum Games ma przygotowaną „ważną zapowiedź”, która zostanie wkrótce ujawniona poprzez tygodnik Famitsu, mający trafić do odbiorców w dniu 27 lutego w Japonii (oficjalnie zatytułowany Weekly Famitsu Magazine, wydanie z 12 marca 2020 r.).

Pojawiła się również aktualizacja na temat Bayonetta 3. W tym tygodniu Famitsu zawiera wywiad z Hideki Kamiya upamiętniający wydanie zestawu Bayonetta i Vanquish z okazji 10. rocznicy. Kamiya, starszy wiceprezes i główny projektant gry, powiedział, że rozwój „idzie dobrze”, a początkowy i pierwszy zwiastun wydany pod koniec 2017 roku zawiera ukryte informacje.

Ostatnio dużo się działo w Platinum Games. Studio poczyniło ogromne kroki w kierunku samodzielnego publikowania swoich tytułów, najpierw osiągając porozumienie z chińską spółką holdingową Tencent w sprawie inwestycji kapitałowej, a następnie z powodzeniem finansując remaster swojej kultowej klasycznej gry akcji The Wonderful 101 poprzez Kickstarter.

Deweloper otworzył witrynę internetową „Platinum 4”, czekamy na więcej informacji na temat projektu, który ma ona zapowiadać. Chcielibyście kontynuację NieR, czy może zupełnie nowy projekt?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?