Tryb Battle Royale do Call of Duty: Modern Warfare w marcu?

Czy tryb Battle Royale pojawi się w przyszłym miesiącu w superprodukcji Call of Duty: Modern Warfare?

@ 19.02.2020, 16:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Tryb Battle Royale do Call of Duty: Modern Warfare w marcu?

Potyczki w ramach Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare prawdopodobnie rozpoczną się za kilka tygodni - na to wskazują informacje, jakie pozyskała redakcja VGC.

W sieci od dawna krążą plotki o tym, że Modern Warfare otrzyma tryb battle royale latem bieżącego roku - z doniesień wynikało, że będzie to samodzielny, a w dodatku darmowy dodatek. Potem w kodzie beta wersji gry pojawiły się odniesienia do Royale Battle, ale nie był to nadal absolutny dowód.

Wreszcie komuś udało się wtargnąć do nowego lobby zatytułowanego „Warzone”, pokazującego konfigurowalne zestawy ekwipunku, tryb treningu, broń do wyboru, operatorów i koszary. Z kolei ktoś inny uchwycił kluczową grafikę do „Warzone”. Więc, jest całkiem jasne, że Warzone staje się faktem. Nie wiemy niestety kiedy się ono zmaterializuje.

Czekamy na więcej informacji, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy Was powiadomić. Ekipa VGC twierdzi, że to kwestia tygodni.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?