State of Decay 2: Juggernaut Edition - premiera 13 marca, także na Steamie

State of Decay 2: Juggernaut Edition to udoskonalona wersja gry studia Undead Labs, która dostępna będzie za darmo dla posiadaczy oryginału. 13 marca tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych - w tym po raz pierwszy od premiery na Steamie - i konsoli Xbox One.

@ 18.02.2020, 10:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, xbox one

State of Decay to jedna z marek Microsoftu, nad którą pracuje studio Undead Labs, które to z kolei wchodzi w skład kolektywu Xbox Games Studios. Druga część tej survivalowej gry z elementami RPG bardzo długo, bo blisko dwa lata, była dostępna wyłącznie w aplikacji Microsoft Store. Wszystko jednak zmieni się 13 marca, kiedy zadebiutuje State of Decay 2: Juggernaut Edition - ulepszona edycja trafi również na Steama.

State of Decay 2 ukazało się na rynku pod koniec maja 2018 roku. Produkcja Undead Labs wyszła na komputerach osobistych i oczywiście konsoli Xbox One. W przypadku pierwszej platformy grę mogliśmy kupić tylko poprzez nielubiany przez graczy przez liczne błędy i bugi Microsoft Store. I choć w ostatnim czasie zmieniła się polityka Microsoftu dotycząca wewnętrznego sklepu, czego efektem jest np. przenoszenie ekskluzywnych gier na Steama, to State of Decay pozostawał na wyłączność MS Store. Sytuacja zmieni się 13 marca, gdy "dwójka" w ulepszonej edycji Juggernaut Edition również trafi na platformę Valve!

Ulepszenie "podstawki" do State of Decay 2: Juggernaut Edition dostaną za darmo wszyscy posiadacze oryginału. Nowa wersja trafi też do usługi Xbox Game Pass. Wśród ulepszeń wymienia się poprawienie licznych niedoróbek, które nękały premierowy produkt (o czym wspominaliśmy w naszej recenzji State of Decay 2), a także nową zawartość - wszystkie dotychczasowe dodatki, kilka świeżych broni, całe nowe miasto Providence Ridge oraz przemodelowane etapy po tutorialu, by gracz czuł się mniej zagubiony, niż było to dotychczas.


Sprawdź także:

State of Decay 2

Premiera: 22 maja 2018
PC, XBOX ONE

State of Decay 2 to kontynuacja ciepło przyjętej gry akcji o tematyce survivalu od studia Undead Labs z 2013 roku. Druga część kontynuuje szlak wytyczony przez pierwowzor...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?