StarCraft: Ghost - pojawił się gameplay z usuniętej gry Blizzarda

StarCraft: Ghost to anulowana w 2006 roku skradanka w uniwersum popularnego RTS-a. W ostatnich dniach pojawiły się osoby, które wpadły w łapy wersji beta nieukończonej gry i podzieliły się z graczami materiałami z rozgrywki.

@ 18.02.2020, 09:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps2, xbox, gc

StarCraft: Ghost to nieudane podejście firmy Blizzard do przeniesienia swojej kultowej marki RTS-ów na nieco inny grunt. Tytuł bowiem miał być trzecioosobową przygodową grą akcji z elementami skradanki, a kontrolować mieliśmy w niej tylko jednego bohatera. A właściwie bohaterkę, postać o imieniu Nova z jednostki Ghost należącej do rasy Terran. Niestety, w 2006 roku anulowano niemal skończony projekt, jednak za sprawą nowych przecieków możemy choć na chwilę przenieść się w tamte realia!

Tak się bowiem składa, że na przestrzeni kilku ostatnich dni nieznana liczba osób dobrała się do przedpremierowej wersji StarCraft: Ghost i podzieliła się swoim znaleziskiem z graczami. Efektem jest kilka materiałów z rozgrywki z gry Blizzarda zamieszczonych na YouTubie. Filmy pochodzą z wersji beta produkcji, która dotarła do kogoś wraz z deweloperską wersją pierwszego Xboksa, prawdopodobnie kupionego na rynku wtórnym.

W każdym razie StarCraft: Ghost na poniższych materiałach filmowych prezentuje się na grę w zaawansowanym stadium, gdzie niemal wszystkie poziomy zostały ukończone. Z nieznanych powodów jednak włodarze całego przedsięwzięcia ze Stanów Zjednoczonych zdecydowali o niewydawaniu gry. Pierwotnie tytuł miał ukazać się tylko na konsolach Xbox, PlayStation 2 oraz GameCube.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?