Katana ZERO - darmowe DLC będzie 3x większe, niż zakładali twórcy

Prace nad dodatkiem się przedłużyły, ale jest ku temu powód.

@ 17.02.2020, 11:17
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch

Katana ZERO - darmowe DLC będzie 3x większe, niż zakładali twórcy

Wydana w zeszłym roku platformówka Katana ZERO to jedna z najlepszych gier 2019, a 17 tysięcy recenzji graczy ze Steam, w których tytuł otrzymał 98% pozytywnych opinii, tylko to potwierdza.

Część z Was być może nie słyszała o tym tytule, dlatego warto nadrobić zaległości. Tym bardziej, że jej twórca pracuje wciąż nad darmowym dodatkiem dla gry, który urósł do sporych rozmiarów.

DLC obiecano jeszcze w zeszłym roku, ale od tego czasu słuch o nim zaginął. Justin, twórca z Askiisoft, dał jednak właśnie znać, że cały czas dłubie nad dodatkiem i musimy uzbroić się w cierpliwość. Na pocieszenie dodał, że dodatek będzie 3x większy, niż pierwotnie zakładał. Potwierdził też, że nadal będzie to rozszerzenie darmowe dla posiadaczy gry.

W Katana ZERO wcielamy się w wojownika ninja, który usiłuje dokonać zemsty na wrogach przy użyciu tytułowej katany. Akcja gry przedstawiona jest z rzutu izometrycznego, a rozgrywka polega na pokonaniu kolejnych wyzwań w postaci pułapek na planszy, itp. Nie brakuje także walki z wrogami w postaci błyskawicznych starć. 

Nasz bohater posiada szereg umiejętności, od błyskawicznych ślizgów, przez dalekie skoki czy nawet możliwość zażycia narkotyku Chronos, spowalniającego na chwilę czas. Gra jest o tyle wymagająca, że nasza postać ginie od jednego ciosu.


Sprawdź także:
Katana ZERO

Katana ZERO

Premiera: 18 kwietnia 2019
PC, SWITCH

Katana ZERO to połączenie gry platformowej z produkcją akcji od niezależnego studia Askiisoft.W grze wcielamy się w wojownika ninja, który usiłuje dokonać zemsty na wroga...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?