Film Uncharted ma bardzo dobry scenariusz, twierdzi aktor wcielający się w głównego bohatera

Tom Holland sądzi, że Uncharted ma najlepszy scenariusz, jaki kiedykolwiek czytał.

@ 17.02.2020, 13:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Film Uncharted powstaje od dawna, a jego proces dewelopingu jest raczej mocno zakręcony i pełen zwrotów akcji. Jak się jednak okazuje, aktor wcielający się w głównego bohatera, uważa, że scenariusz obrazu jest wyśmienity.

"Czytałem najnowszy scenariusz lecąc tutaj i uważam, że to jeden z najlepszych scenariuszy, z jakimi miałem do czynienia", powiedział Tom Holland. "Naprawdę się go pochłania".

"Myślę, że Uncharted oferuje coś, czego większość filmów na podstawie gier nie ma, swoisty wstęp do gier. Więc jeśli grałeś w gry, nie będziesz wiedział co dzieje się w filmie. A jeśli nie grałeś w gry, będziesz się bawił przy filmie, bo to informacja, którą wszyscy dostają w tym samym czasie. Jestem super podekscytowany robiąc ten film i czekam na niego już bardzo długo".

Ekranizacja Uncharted powstaje mniej więcej od trzynastu lat. W tym czasie była przygotowywana przez sześciu reżyserów, a obecnie za sterami znajduje się Travis Knight, dzięki któremu wcześniej dostaliśmy między innymi Bumblebee. Obecna premiera planowana jest na 18 grudnia 2021 roku, czyli film o widzów konkurował będzie z Avatarem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?