Crash Team Racing Nitro-Fueled - nadchodzi ostatnia aktualizacja Grand Prix

Kolejne mistrzostwa Grand Prix będą zarazem ostatnimi.

@ 15.02.2020, 10:10
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch, ps4, xbox one

Firma Beenox poinformowała o zbliżającym się zakończeniu wsparcia gry Crash Team Racing Nitro-Fueled w ramach aktualizacji Grand Prix - najnowszy event będzie zarazem ostatnim.

W ramach tematycznych wydarzeń Grand Prix posiadacze gry co jakiś czas otrzymywali nową zawartość - kolejne postaci, gokarty i świeże trasy, a także wydarzenia wewnątrz gry. Od premiery gry w czerwcu 2019 roku twórcy wydali łącznie kilka takich pakietów, więc gracze nie mogą narzekać na brak wsparcia.

Dziś jednak poinformowano, że gra nie będzie otrzymywać więcej tego typu aktualizacji - kolejne zawody Grand Prix będą ostatnimi. Jednocześnie dodano jednak, że w planach jest dalsze wydawanie mniejszych aktualizacji z nowymi bohaterami, skórkami czy wyzwaniami. Wsparcie Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie trwać dalej - choć już z nieco mniejszym rozmachem.

Gra Crash Team Racing Nitro-Fueled jest dostępna na PS4, XOne i Nintendo Switch.


Sprawdź także:

Crash Team Racing: Nitro-Fueled

Premiera: 21 czerwca 2019
PS4, XBOX ONE, SWITCH

Crash Team Racing: Nitro-Fueled to remake kultowej gry z 1999 roku wydanej na PSX.Odświeżona wersja gry przynosi ze sobą nową oprawę graficzną, choć otrzymaną w duchu kla...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?