Ubisoft nadal przygotowuje grę w uniwersum Avatara

Choć na ten moment na temat projektu nie wiemy kompletnie nic.

@ 14.02.2020, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Ubisoft nadal przygotowuje grę w uniwersum Avatara

Większość z Was najpewniej nie pamięta, że jakiś czas temu firma Ubisoft zapowiedziała grę opartą na uniwersum Avatara. Jak się okazuje, przedsięwzięcie nadal powstaje, mimo że od kilku lat nie dostaliśmy żadnych szczegółów na jego temat.

Nową grę opracowuje studio Massive, czyli twórcy cyklu The Division. Jej zapowiedź pojawiła się mniej więcej trzy lata temu, a od tamtej pory nastała praktycznie całkowita cisza  w temacie. Przerwał ją jeden z deweloperów, Jesper Karabanov - czyli producent.

"Tak, ale nie mogę o tym mówić. Nie mogę poruszać tego tematu", powiedział Karabanov w odpowiedzi na zapytanie redakcji Screen Rant.

Co wiemy na temat gry? Ano to, że będzie to tytuł nastawiony na akcję, a napędzać go ma silnik graficzny Snowdrop, czyli ten, który wykorzystano na potrzeby The Division. Premiera prawdopodobnie nastąpi w 2021 roku, albowiem wtedy też do kin trafi druga część filmowej sagi Avatar. Debiut na srebrnym ekranie zaplanowano na grudzień 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?