Już za kilka godzin zaprezentowane zostanie Outriders

Poniżej znajdziecie odtwarzacz, który pozwoli Wam obejrzeć wydarzenie.

@ 13.02.2020, 19:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

People Can Fly opracowuje obecnie grę dla firmy Square Enix. Jej premiera nastąpić ma pod koniec bieżącego roku, a jeśli czujecie się zaintrygowani dotychczasowymi doniesieniami na jej temat, rzućcie okiem poniżej.

W ramach niniejszej wiadomości zamieściliśmy odtwarzacz, na którym będziecie w stanie obejrzeć transmitowaną na żywo prezentację Outriders. Twórcy zapowiadają demonstrację rozgrywki, a dyrektor gry, Bartek Kmita, opowie co nieco na temat przedsięwzięcia.

Transmisja rozpoczyna się około godziny 21:00 czasu polskiego. Mniej więcej pół godziny później na naszych łamach znajdziecie artykuł, w którym spisaliśmy wrażenia z obcowania z grą. Mieliśmy bowiem okazję sprawdzić Outriders na zorganizowanym przez Square Enix wydarzeniu.

Outriders trafi do sprzedaży pod koniec roku. Dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Będzie to też jeden z pierwszych tytułów oferowanych na PlayStation 5 oraz Xboksa X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?