NiOh 2 dostanie demo jeszcze w lutym!

Na 2 tygodnie przed premierą sprawdzimy demo.

@ 13.02.2020, 13:55
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4

Twórcy NiOh 2 pozwalają przetestować swoją grę przed premierą - już 28 lutego otrzymamy tzw. "The Final Demo", które pozwoli nam wziąć udział w trzech misjach, a także wykreować własną postać.

Bohatera będziemy mogli zachować i przenieść do pełnej wersji gry, ale bez zdobytego w trakcie obcowania z demem doświadczenia i wyposażenia. Demko będzie dostępne od 28 lutego do 1 marca, więc tylko kilka dni.

Warto jednak zaznaczyć, że możemy je ograć bez posiadania abonamentu PS Plus.

Pełna wersja NiOH 2 trafi do sprzedaży już 13 marca. Wczoraj studio Team Ninja poinformowało o ozłoceniu gry, co oznacza, że prace nad tytułem zostały definitywnie ukończone. Pomijając oczywiście nadchodzące aktualizacje i dodatkową zawartość - gra otrzyma Season Pass.


Sprawdź także:

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   16:54, 13.02.2020
Kurde muszę zabrać się za te gierki! Każdy kolejny trailer wygląda obłędnie, ale ten "soulsowy" model rozgrywki skutecznie mnie odpycha... Mam nadzieję, że do czasu i w końcu się skuszę, bo czuję, że masa dobrych historii mnie po prostu omija.
Może właśnie takie demko mnie przekona? Super ruch, oby wszyscy poszli w tę stronę i dawali przetestować gierkę jeszcze przed premierą Uśmiech .
0 kudosMicMus123456789   @   20:43, 13.02.2020
Chętnie sprawdzę przed premierą. Jedynka była i jest świetna choć musiałem dać sobie spokój w trakcie NG++ bo już nie umiałem się przebić przez przeciwników Dumny Co prawda odblokowałem NG+++ ale niewiele mi to pomogło xD