Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na Switcha chyba jednak nie dostanie obiecywanej dużej aktualizacji

Studio Saber Interactive usunęło informacje na temat planowanej aktualizacji.

@ 13.02.2020, 10:27
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na Switcha chyba jednak nie dostanie obiecywanej dużej aktualizacji

Na Nintendo Switch gra Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępna jest od października, a przygotowaniem portu zajęła się zewnętrzna ekipa Saber Interactive. Jeszcze niedawno twórcy portu obiecywali udostępnienie solidnej aktualizacji dla gry, która miała skupić się na poprawie płynności.

Tymczasem wszelakie doniesienia o obiecywanym patchu zniknęły jednak z oficjalnej strony Saber Interactive oraz mediów społecznościowych firmy. Studio odmawia komentarza w sprawie, odsyłając wszystkich zainteresowanych do kontaktu z wydawcą, firmą CD Projekt RED.

Sytuacja jest dość dziwna, bo przecież mówimy tylko - albo aż - o zwykłej aktualizacji. Nie miała ona wnosić jakichś niesamowitych nowości do gry, ale jedynie poprawić doświadczenia płynące z rozgrywki. Wiedźmin 3 na Switchu śmiga całkiem sprawnie (o czym pisałem w naszej recenzji), choć oczywiście z uwagi na mniejszą wydajność konsolki, nie odbyło się bez wielu cięć w oprawie wizualnej, a i płynność w niektórych momentach mogłaby być lepsza.

I tę płynność prawdopodobnie miała podszlifować właśnie obiecywana aktualizacja, ale chyba sporo wskazuje na to, że prace nad nią z jakiegoś powodu zostały porzucone.


Sprawdź także:
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Premiera: 15 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Wiedźmin 3: Dziki Gon to wieńcząca trylogię odsłona serii gier RPG od polskiego studia CD Projekt RED.Wiedźmin 3 po raz kolejny przedstawia nam losy Geralta z Rivii. Sama...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?