Twórcy DOOM Eternal prezentują tryb multiplayer

Zobaczcie jakie dynamiczne pojedynki przygotowali dla nas deweloperzy.

@ 13.02.2020, 09:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Twórcy DOOM Eternal prezentują tryb multiplayer

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący DOOM Eternal. Film skupia się na trybie rozgrywek wieloosobowych, a deweloperzy chcą nam za jego pomocą wyjaśnić wszelkie zasady tego wariantu zabawy. 

W DOOM Eternal znajdziemy rozbudowany wątek fabularny - bardziej rozbudowany niż miało to miejsce w tytule z 2016 roku. Choć singiel jest ważny, równie istotny jest multiplayer, w którym przecież będziemy przesiadywać długo po ukończeniu fabuły.

Multiplayer to m.in. tryb Battlemode, w którym dwójka graczy, wcielających się w demony, walczyć będzie z jedną osobą, pełniącą rolę DOOM Slayera. Mimo że Slayer będzie mocniejszy od dwójki demonów, kluczowa będzie w tym przypadku taktyka walki. Starcie obejmuje pięć rund, bez jakichkolwiek limitów czasowych.

Premiera DOOM Eternal zaplanowana została na dzień 20 marca bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Nieco później zagramy na Nintendo Switch.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?