Tom Clancy's The Division 2 może otrzymać bardzo duże rozszerzenie

Ubisoft ma plany na dalszy rozwój The Division 2.

@ 11.02.2020, 19:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's The Division 2 może otrzymać bardzo duże rozszerzenie

Nowe rozszerzenie Tom Clancy's The Division 2 znajduje się na biurkach pracowników Ubisoftu i wydaje się, że jest osadzone w Nowym Jorku. Zaoferuje nowy otwarty świat, wzrost limitu poziomów, zmieniony system progresji oraz nowe egzotyki, sprzęt i umiejętności (donosi VGC).

Ubisoft poinformował, że na horyzoncie jawi się komunikat prasowy dotyczący The Division 2, podpisując swoją zapowiedź stwierdzeniem „polowanie zaczyna się wkrótce”. Użytkownicy Reddita o wyostrzonej uwadze mogli zepsuć niespodziankę, ponieważ API platformy Xbox rzuciło nowe światło na rozszerzenie dla gry.

Zatytułowana „The Warlords of New York” zawartość zaoferuje podwyższenie limitu poziomu do 40, nowe bronie, wyposażenie i umiejętności oraz zupełnie nowy plac zabaw w Nowym Jorku.

"Nowy Jork jest zagrożony. Aaron Keener, były agent dywizji, który stał się nieuczciwy, przejął kontrolę nad Dolnym Manhattanem, wspierany przez czterech oddanych i wysoko wykwalifikowanych poruczników. Wyszkoleni przez Dywizję, ale wypierający się jej ideałów, są teraz najwyższym autorytetem w mieście i najstraszliwszą siłą, z jaką Agenci kiedykolwiek mieli do czynienia” - przeczytaj opis z TrueAchievements.

The Warlords of New York to „narracyjne DLC”, a wyciek twierdzi, że przyjdzie razem z tematycznymi trzymiesięcznymi sezonami, które rozpoczynają się 3 marca. Istnieje również wersja Ultimate, która zaoferuje ulepszenie do poziomu 30, natychmiastowe odblokowanie wszystkich sześciu specjalizacji końcowych, osiem ekskluzywnych zadań niejawnych, trzy kosmetyczne paczki oraz ekskluzywne emotki oraz strój.

Na ten moment brak oficjalnych konkretów i potwierdzenia tych doniesień. Należy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać wiadomości z Ubisoftu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?