Metro Exodus - premiera dodatku Sam's Story i efektowny trailer

Od dziś możemy poznać historię Sama.

@ 11.02.2020, 17:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Metro Exodus - premiera dodatku Sam's Story i efektowny trailer

Na tragiczną pogodę za oknem mamy pocieszenie dla fanów Metro Exodus, bo właśnie zadebiutował drugi fabularny dodatek do strzelanki od 4A Games, zatytułowany Sam's Story.

Sam to były żołnierz Marines, który wspomagał Artyoma w przeszukiwaniu zdewastowanej Moskwy. Sam od dawna marzył by powrócić do swojego dawnego miejsca zamieszkania, gdzie miał nadzieję odnaleźć ojca - nie wiedząc jednak, czy ten nadal żyje. I choć początkowo wydawało się to niemożliwe, to gdy Spartanie odkryli, że tunele Metro to niejedyne miejsce nadające się do zamieszkania, w Samie ponownie odżyła nadzieja.

W dodatku do Metro Exodus wyruszymy z Samem w podróż przez zrujnowany Władywostok. Odwiedzimy zniszczone przez tsunami porty, zrujnowane fabryki i częściowo zburzone kamienice.

Poniżej stosowny zwiastun rozszerzenia.


Sprawdź także:
Metro Exodus: Sam's Story

Metro Exodus: Sam's Story

Premiera: 11 lutego 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Sam's Story jest drugim rozszerzeniem fabularnym dedykowanym FPS-owi Metro Exodus. Podobnie jak w poprzednim rozszerzeniu, The Two Colonels, głównym bohaterem staje się k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?