Counter-Strike: Global Offensive z nowym rekordem popularności

Counter-Strike: Global Offensive wciąż cieszy się dużym powodzeniem i potrafi bić rekordy zainteresowania.

@ 10.02.2020, 18:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360

Counter-Strike: Global Offensive z nowym rekordem popularności

Counter- Strike: Global Offensive odnotowało niedawno aż 854 801 równoczesnych graczy, a rekord został pobity następnego dnia z 901 681 równoczesnymi graczami! Stało się to 10 lutego 2020 roku, donosi Steam DB. Nowy rekord plasuje dzieło Valve znacznie powyżej DOTA 2, PUBG, GTA V i Rainbow Six Siege od Ubisoftu.

Wydana w 2012 roku strzelanina wieloosobowa u wielu graczy wciąż cieszy się dużym powodzeniem, choć budzi kontrowersje, np. związane z obstawianiem skórek i ustawianiem meczów. Aby zabezpieczyć swoją konkurencję, organizacje e-sportowe, jak Cloud9 i Dignitas, utworzyły drużynową ligę, która naśladuje pokazy wrestlingu i mieszanych sztuk walki.

Nowa liga, o nazwie Flashpoint, może pochwalić się jedną z największych pul nagród w grze: 2 milionami dolarów! Sumą organizatorzy chcą zachęcić nowe talenty i zaoferować graczom spersonalizowane wsparcie finansowe.

Co ciekawe, Valve wdrożyło nową aktualizację gry, która wycisza graczy, wobec których zgłaszane są przypadki nadużyć, a Ci nadal ignorują ostrzeżenia dewelopera. Kara znoszona jest dopiero po tym, jak delikwent poprawi swoje postępowanie.

Jak zapatrujecie się na wzrost popularności Counter Strike'a? Jesteście czynni graczami?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?