Take-Two nie przewiduje kolejnych odejść w studiu Rockstar, GTA VI jest bezpieczne

Kolejne projekty studia Rockstar powstawać będą bez żadnych komplikacji.

@ 07.02.2020, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Pisaliśmy przedwczoraj o tym, że jeden z założycieli studia Rockstar, Dan Houser, postanowił odejść. Gracze oczywiście zmartwili się na tę wieść, a w sieci zaczęto spekulować na temat przyszłości firmy oraz gier, jakie będziemy w kolejnych latach otrzymywać.

Szefostwo Take-Two uspokaja, że kolejnych odejść nie będzie, a Rockstar się ma bardzo dobrze, lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Nad studiem pieczę sprawował będzie Sam Houser.

"Dan Houser był na zwolnieniu od wiosny 2019 roku. Firma była od tamtej pory prowadzona przez Sama Housera, który jest jej prezydentem. Wszyscy mocno się starali, a Sam jest świetnym graczem i trenerem", powiedział CEO firmy Take-Two, Strauss Zelnick.

"Marka nigdy nie była mocniejsza, jesteśmy bardzo optymistyczni i podekscytowani. Jednocześnie jesteśmy wdzięczni Danowi za jego bezustanny wkład oraz życzymy mu wszystkiego dobrego".

"Nie mam w zwyczaju mówić za innych ludzi, ale z pewną dozą pewności mogę powiedzieć, że Sam jest oddany organizacji. Sam i ja współpracowaliśmy bardzo blisko i ogromną przyjemnością jest móc z nim współdziałać, a także z całą ekipą Rockstar".

"Jeśli chodzi o kulturę studia, widziałem tylko bezustanne usprawnienia w Rockstar, prawdę mówiąc zauważyłem tylko wzrost zaangażowania i innowację".

Nie wiemy niestety nad czym obecnie pracuje studio Rockstar, ale można spokojnie założyć, że już niebawem poznamy jakieś szczegóły. Biorąc pod uwagę, że GTA V jest na rynku dość długo, obstawialibyśmy, że następne dzieło ekipy to GTA VI.

Ostatnie dzieło studia Rockstar to Red Dead Redemption 2, dostępne obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli w nie gracie, pamiętajcie, że mamy dla Was poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?