NiOh 2 tak długie, jak część pierwsza; Mamy nowy gameplay

W sieci pojawiły się informacje na temat długości gry NiOh 2.

@ 06.02.2020, 13:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

NiOh 2 tak długie, jak część pierwsza; Mamy nowy gameplay

Już niebawem w sklepach powinno pojawić się NiOh 2, a to oznacza, że deweloperzy coraz chętniej na temat przedsięwzięcia rozmawiają. Kilka ciekawostek na jego temat dociera do nas od redakcji portalu GameSpot, z którą rozmawiał Fumihiko Yasuda.

W trakcie wywiadu Yasuda zdradził, że NiOh 2 zaoferuje mniej więcej taką samą liczbę misji, jak część pierwsza. Trudniej natomiast było deweloperowi wskazać czas, jaki trzeba będzie zarezerwować, aby dobrnąć do finału opowieści.

"Pod względem długości, gra przypomina NiOh 1, ale gdy spojrzeliśmy na to, ile czasu potrzebne było graczom na skończenie NiOh 1 zdaliśmy sobie sprawę, że to zależało od tego, jak dobrze im szło, w jaki sposób grali itd. Niełatwo więc powiedzieć, ale kiedy grałem w styczniu, zajęło mi to około 55 godzin".

Warto wspomnieć, że NiOh 2, podobnie jak "jedynka" zaoferuje nie tylko misje fabularne, ale także zadania poboczne. Zaliczenie ich wszystkich, to na pewno kilkadziesiąt godzin solidnego wymachiwania mieczem.

Premiera NiOh 2 zaplanowana została na 13 marca bieżącego roku, a grać będziemy wyłącznie na PlayStation 4. Poniżej najnowszy gameplay.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:35, 06.02.2020
W sumie jedyna nowością jest zmiana w demona, choć jak teraz patrzę to dziwi mnie to, że od początku gry można mieć dwa duchy opiekuńcze.