Nowa gra z Batmanem będzie rebootem marki o przygodach Mrocznego Rycerza

Mroczny Rycerz może otrzymać nową grę wideo, która subtelnie odświeży jego przygody na nowej generacji.

@ 05.02.2020, 18:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x

W ciągu ostatnich kilku lat nie brakowało przecieków i spekulacji na temat następnej gry o Batmanie, a całkowita cisza zarówno ze strony WB Games Montreal, jak i Rocksteady tylko podkręca atmosferę. Najnowsze doniesienia w temacie sugerują, że niebawem coś powinno się jednak wyklarować.

GWW twierdzi, że dotarło do informacji jakoby nowa produkcja o Batmanie od WB Montreal miała być miękkim restartem serii, rozpoczynającym całkiem nową historię. Początkowo podjęto próby opracowania bezpośredniej kontynuacji Batman: Arkham Knight, w której syn Bruce'a Wayne'a, Damian Wayne, przejmuje płaszcz człowieka nietoperza, ale projekt ten został skasowany.

WB Games Montreal ostatecznie zdecydowało się zacząć od nowa i zapoczątkować nowy cykl. Ich następna produkcja prawdopodobnie zostanie wydana tej jesieni (niektóre przecieki sugerują, że będzie to przede wszystkim tytuł dla nowej generacji konsol) i zbuduje nowy świat DC Games Universe. Zgodnie z przeciekiem, wkrótce po grze o Batmanie pojawi się jeszcze jeden projekt z uniwersum DC, opracowany przez Rocksteady.

Podobno w Warner Bros. opracowywana jest też gra o Supermanie, także przeznaczona dla nowej generacji. Co ciekawe, studio Rocksteady, wbrew wcześniejszym doniesieniom, nad nią nie pracuje.


Sprawdź także:

Batman: Arkham Knight

Premiera: 23 czerwca 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Batman: Arkham Knight to czwarta część odświeżonej serii z "Gackiem" w roli głównej. Za produkcję odpowiada studio Rocksteady, znane doskonale z dwóch pierwszych odsłon t...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   23:47, 05.02.2020
Pff. W takim razie liczę na jakiś crossover z dwoma najpopularniejszymi bohaterami DC.
0 kudosGuilder   @   11:54, 06.02.2020
Reboot? Ooooooooooommmmmóóóóóóóóójjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjbooooooooooożżżżżżżżżżzeeeeeeeeeeeeeeeee...
Nie lubię słów na "R". Z reguły oznaczają skok na kasę bez pomysłu.