Kolejne Ratchet and Clank tytułem startowym dla PlayStation 5?

Jest spora szansa, że Insomniac pracuje nad kolejnymi przygodami Ratcheta i Clanka.

@ 04.02.2020, 12:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Kolejne Ratchet and Clank tytułem startowym dla PlayStation 5?

Cykl Ratchet and Clank, nie licząc edycji nastawionej na tryb współpracy, cieszył się wśród graczy ogromną popularnością. Z najnowszych plotek wynika, że jego kolejna odsłona będzie jednym z tytułów startowych PlayStation 5.

Najnowsze doniesienia na temat projektu docierają do nas za sprawą Colina Moriarty - byłego dziennikarza IGN oraz Kinda Funny. Mówił on w trakcie podcastu Sacred Symbols, a w trakcie rozmowy powiedział, że nowe Ratchet and Clank nadal powstaje i że zadebiutuje w sklepach przed kontynuacją serii Spider-Man, choć nie na PS4. Będzie to najpewniej tytuł startowy PlayStation 5.

"Dostaniemy Ratchet and Clank pomiędzy [Spider-Manem 2018, a jego kontynuacją] na PlayStation 5", powiedział Moriarty. "Czuję, że będzie to tytuł startowy, Ratchet and Clank powstające od dawna w studiu Insomniac".

Ostatnia część Ratchet and Clank zadebiutowała w 2016 roku, a od tamtej pory nie dostaliśmy niczego w tym uniwersum. Jako że Sony uważa, że marka ta jest istotna, nie byłoby zbyt wielkim zaskoczeniem gdyby najnowsza część była faktycznie jednym ze startowych projektów dla PlayStation 5.

Nowa konsola Sony powinna trafić do sprzedaży pod koniec bieżącego roku, a oficjalnej prezentacji urządzenia spodziewamy się jeszcze w tym miesiącu. Na razie nie wiemy niestety kiedy dokładnie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:50, 04.02.2020
Ostatnia część była świetna i mega grywalna jeśli faktycznie wyjdzie na PS5 kontynuacja to chętnie ogram.
0 kudosdabi132   @   00:19, 05.02.2020
To by była świetna wiadomość gdyby faktycznie pracowali nad kolejną częścią przygód lombaksa i sympatycznego robota. Kupię na bank jeśli wyjdzie na PS5.