Grand Theft Auto V - modyfikacja pozwala zobaczyć całą grę i scenki przerywnikowe w VR

Specjalna modyfikacja do Grand Theft Auto V pozwala zobaczyć całą grę i scenki przerywnikowe za sprawą gogli wirtualnej rzeczywistości.

@ 03.02.2020, 16:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Grand Theft Auto V - modyfikacja pozwala zobaczyć całą grę i scenki przerywnikowe w VR

Kiedy zaczęła się pojawiać pierwsza generacja zestawów VR, modderzy ścigali się, aby Grand Theft Auto V działało w goglach wirtualnej rzeczywistości. Rezultaty często były niezadowalające, ponieważ same mody były niczym innym, jak zwykłymi hackami.

Nie wszystko się wyświetlało w technologii VR, a rozgrywka była pocięta. Wiele lat później użytkownik Reddit LukeRoss00 spędził miesiące na doskonaleniu pierwszoosobowego modu VR w kampanii GTA 5. To, co początkowo rozpoczęło się od sposobu na to, by zestaw Oculus Rift dobrze współpracował z misjami kampanii, stało się pełnoprawnym modem, który pozwala graczom doświadczyć całej gry w VR w pierwszej osobie.

Mówiąc dokładniej, LukeRoss00 pracował nad naprawą sytuacji w przerywnikach filmowych, aby zredukować liczbę błędów animacji do minimum. Użytkownik Reddit grał w całą grę za pomocą modu, aby upewnić się, że zabawa przebiega sprawnie, a całość współgra z różnymi misjami i czynnościami.

Najnowsza wersja moda oferuje obsługę MSAA, co powinno zapewnić graczom z mocnymi komputerami PC jeszcze ostrzejszy obraz. Mod został zaprojektowany dla zestawów Rift i SteamVR, a wielu użytkowników w komentarzach jest zadowolonych z tego, jak działa również z ich zestawami Vive.

Pobrać mod da się z Github, z kolei filmik z gry w goglach do wirtualnej rzeczywistości możecie zobaczyć poniżej.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Premiera: 14 kwietnia 2015
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Grand Theft Auto V to kolejna część słynnej gangsterskiej sagi spod szyldu Rockstar Games. Produkcja ponownie wrzuca gracza do gigantycznej, tętniącej życiem metropolii i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?