Animowany film o Wiedźminie opowie historię Vesemira

Mentor słynnego Geralta będzie odgrywał tu kluczową rolę.

@ 03.02.2020, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Animowany film o Wiedźminie opowie historię Vesemira

Z raportu opublikowanego przez Netflix wynika, że serial Wiedźmin cieszył się sporą popularnością. Korporacja zamierza w związku z tym kuć żelazo póki gorące i już niebawem zaserwować nam kolejny projekt w uniwersum opracowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

O tym, że Netflix przygotowuje film animowany, pisaliśmy wcześniej. Teraz mamy natomiast garść szczegółów na temat planowanego na jego potrzeby wątku fabularnego. Korporacja ujawniła bowiem, że w The Witcher: Nightmare of the Wolf będziemy mogli obserwować wydarzenia dotyczące Vesemira, czyli mentora Geralta.

"Zanim uczył Geralta, Vesemir rozpoczął swoją podróż jako Wiedźmin po tym, jak tajemniczy Deglan zdobywa go w ramach prawa niespodzianki", czytamy w krótkim opisie.

Za filmem animowanym stoi dwójka ludzi odpowiedzialnych także za serial, czyli Lauren S. Hissrich oraz Beau DeMayo. Opracowanie oprawy wizualnej powierzono studiu Mir. Niestety prócz tych kilku detali, na temat przedsięwzięcia nie wiemy kompletnie nic.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?