Bungie poszukuje pracowników do prac nad nową marką

Bungie tworzy nową grę wideo ale należy zaznaczyć, że nie będzie to wielce oczekiwane Destiny 3.

@ 31.01.2020, 17:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Bungie poszukuje pracowników do prac nad nową marką

Bungie tworzy nową grę, ale nie jest to Destiny 3, ponieważ studio potrzebuje dyrektora artystycznego, który „poprowadzi prototyp na drodze do produkcji”, w celu stworzenia zupełnie nowej marki - donosi GameSpot.

Ta oferta pracy zdecydowanie nie dotyczy marki Destiny. „Jako dyrektor artystyczny zdefiniujesz wygląd nowego IP studia  Bungie i będziesz pracować nad wszystkimi aspektami produkcji, aby doprowadzić do jego ostatecznej premiery” - czytamy w ogłoszeniu o pracę. „Co najważniejsze, będziesz pracować z wesołym, oddanym i ambitny zespołem interdyscyplinarnym zajmującym się tworzeniem nowej serii w Bungie.” Projekt ponoć będzie miał komiczny ton z „lekkomyślnymi i kapryśnymi postaciami” i stworzy głęboko zaangażowaną społeczność.

Nic dziwnego, że Bungie rozwija się poza Destiny - w czerwcu 2018 r. w ramach współpracy z chińską firmą NetEase firma otrzymała 100 milionów dolarów na opracowanie gry innej, niż seria kosmicznych strzelanin.

Wydaje się, że projekt jest na wczesnym etapie, więc prawdopodobnie nie usłyszymy o nim przez jakiś czas. Można jednak założyć w ciemno, że będzie to gra tworzona od podstaw z myślą o nadchodzących konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?