Dead Cells - dodatek The Bad Seed z datą premiery

Premiera już za kilkanaście dni.

@ 29.01.2020, 19:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Wydana w 2017 roku w Early Acces gra Dead Cells przeszła długą drogę, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku metroidvania na rynku, a jego twórcy kują żelazo póki gorące. Wkrótce zadebiutuje kolejny dodatek do tej arcy-grywalnej produkcji.

Do tej pory studio Motion Twin wypuszczało darmowe DLC do gry, ale w końcu postanowiono zarobić trochę pieniędzy i przygotowano większe, płatne rozszerzenie o nazwie The Bad Seed. Dostępne będzie ono za kwotę ledwie 4,99 dolarów (niecałe 20 zł), a w zamian dostaniemy: dwa nowe poziomy, kolejnych przeciwników, nowe bronie i bossów do pokonania. Jeśli pragniecie szczegółów, zerknijcie na opis nowych lokacji, dostarczony przez twórców.

Świeża zawartość obejmuje:

  • Zniszczone Arboretum: spokojną, relaksującą szklarnię zamieszkaną przez przyjaźnie nastawiony klan grzybów, pałający zrozumiałą chęcią zamordowania Bezgłowego.
  • Grzęzawisko Wygnanych: trujące środowisko, nad którym rządy sprawuje banda mieszkających na drzewie mutantów z ostrymi kijami, przebiegli płetwonurkowie wystrzeliwujący strzałki oraz zgraja śmiertelnie niebezpiecznych pijawek.
  • Gniazdo: dom Kleszczycy. Jeśli widzieliście „Żołnierzy kosmosu”, to wiecie, o co chodzi...

Dodatek The Bad Seed do Dead Cells zadebiutuje już 11 lutego, na PC, PS4, XOne i Switchu.


Sprawdź także:

Dead Cells

Premiera: 10 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Dead Cells to metroidvania 2D od niezależnego studia Motion Twin.Akcja gry toczy się w mrocznym świecie fantasy, a my wskakujemy w buty zamordowanego ciała, które zostaje...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?