The Initiative pracuje nad długo niewidzianą marką Xboksa?

Phil Spencer wizytował niedawno w studiu The Initiative, podsycając domysły, jakoby deweloperzy pracowali nad jakąś ze starych marek należących do Microsoftu.

@ 29.01.2020, 10:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne, xbox one, xbox x/s

The Initiative pracuje nad długo niewidzianą marką Xboksa?

Na Twitterze Phila Spencera, szefa marki Xbox, sporo się ostatnimi czasy dzieje. Niedawno Phil był w Japonii i przyglądał się projektom tamtejszych deweloperów zrzeszonych pod egidą Xbox Games Studios, a wczoraj pojawiła się informacja, że wizytował z Mattem Booty, szefem XGS, studio The Initiative - i jednocześnie zajawił prawdopodobnie powrót jednej (lub kilku) ze starszych marek Xboksa!

Phil Spencer wrzucił wczoraj notkę informującą o owocnym spotkaniu z Mattem Booty i Darrellem Gallagherem wraz z zespołem The Initiative, któremu drugi z wymienionych panów przewodzi. W drugim zdaniu jednak rozniecił płomień domysłów fanów, pisząc:

"Niesamowicie utalentowane studio, mierzące się z wykonaniem nowych rzeczy (i starych :-)) w nowy sposób.".

Czyżby The Initiative oprócz niezapowiedzianego jeszcze projektu wskrzeszało jakąś starą markę należącą do Microsoftu? Wszystko na to wskazuje. W odpowiedziach na powyższego tweeta najczęściej pojawia się remake (lub też reboot) Perfect Dark, strzelanki z Xboksa 360, a także wskrzeszenie serii zręcznościowych platformówek z postacią Blinksa w roli głównej (Blinx: The Time Sweeper z pierwszego Xboksa).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?