Resident Evil 8 może zawierać wampiry, zamek i Chrisa Redfielda w roli głównej

Resident Evil 8 może być zupełnie inną grą, aniżeli sobie to wyobrażacie. Możliwe jest, że powróci Chris Redfield.

@ 29.01.2020, 09:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Następna gra Resident Evil zabierze bohatera, Ethana Wintersa, do zamku zamieszkanego przez wilkołaki i zombie, jak twierdzą najnowsze pogłoski ujawnione przez serwis informacyjny VG247.

Informacje na temat settingu, bohatera i wrogów w Resident Evil 8 zostały przekazane przez wspomnianą redakcję. W tej chwili przecieki są nieoficjalne. Według raportu, gra będzie rozgrywana w pierwszej osobie, a Ethan Winters - ocalały z Resident Evil 7 - udaje się do „wiejskiej, zaśnieżonej i górzystej” wioski, która prowadzi go do zamku. Twierdza ta jest domem dla wilkołaków i zombie.

Głównym złoczyńcą jest tajemnicza, upiorna kobieta, która podąża za Ethanem idącym przez przerażający pałac. Jeśli zostanie postrzelona, ​​kobieta zniknie, zamiast zostać rannym lub umrzeć. Chris Redfield będzie towarzyszył Ethanowi w tej przygodzie. Co więcej, gra została przetestowana w 2019 ale może nie nazywać się Resident Evil 8 i zamiast tego będzie używać „sprytniejszego tytułu”.

Należy pamiętać, że Capcom nie potwierdził tych doniesień i nie ujawnił nic, poza remakiem trzeciej odsłony serii. W rezultacie powinniśmy przyjąć je z dużym dystansem. Plotka brzmi zaskakująco, ale zakurzony zamek byłby idealnym miejscem dla potworów i straszenia w trochę innym stylu, aniżeli to z nadchodzącego Resident Evil 3 Remake.


Sprawdź także:

Resident Evil VII: Biohazard

Premiera: 24 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil VII: Biohazard to kolejna odsłona słynnej serii horrorów, opracowanej przez firmę Capcom. Po kilku rozdziałach nastawionych bardziej na akcję, a mniej na kl...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   14:30, 29.01.2020
Lubie elementy z wampirami w grach.
0 kudosTheCerbis   @   17:13, 29.01.2020
To wilkołaki czy wampiry? Kobieta "rannym"? Coś się zdania tu nie kleją...