Poznaliśmy rozpiskę Games with Gold na luty 2020

Microsoft podał listę gier, jakie za darmo dostaną w lutym 2020 roku subskrybenci abonamentu Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

@ 28.01.2020, 18:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Poznaliśmy rozpiskę Games with Gold na luty 2020

Microsoft nadesłał na naszą skrzynkę pocztową wiadomość prasową, z której dowiadujemy się jakie gry otrzymają wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold w lutym 2020 roku.

Jak widać poniżej, szaleństwa nie ma. W przypadku Xboksa One gracze liczyć mogą TT Isle of Man oraz Call of Cthulhu, które miało spory potencjał, ale finalnie deweloperzy nie byli do końca w stanie go wykorzystać. 

Właściciele Xboksów 360 zgarną za darmo Fable Heroes oraz Star Wars Battlefront (ten klasyczny, sprzed lat). Niby lepiej niż w przypadku Xboksa One, ale trzeba pamiętać, że mamy do czynienia z projektami starszymi i przeznaczonymi dla konsoli poprzedniej (i jeszcze wcześniejszej) generacji.

W ofercie Games with Gold w lutym 2020 roku znajdą się:

  • TT Isle of Man – gra dostępna pomiędzy 1 lutego – 29 lutego na konsoli Xbox One;
  • Call of Cthulhu – gra dostępna pomiędzy 16 lutego – 15 marca na konsoli Xbox One;
  • Fable Heroes – gra dostępna pomiędzy 1 lutego - 15 lutego na konsoli Xbox One i Xbox 360;
  • Star Wars Battlefront – gra dostępna pomiędzy 16 lutego – 29 lutego na konsoli Xbox One i Xbox 360.

Na koniec wspomnę jeszcze, że subskrybenci Xbox Live Gold w ciągu roku dostają w sumie 48 darmowych gier, po dwie na konsole Xbox One oraz Xbox 360. Co istotne, tytuły dedykowane Xboksowi 360 można ograć też na Xboksie One za sprawą wstecznej kompatybilności.

Abonament Xbox Live Gold nabędziecie też w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate. Daje on dostęp do ponad 100 gier dla Xboksa One oraz PC, a ponadto do darmowych gier Games with Gold.


Sprawdź także:
Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront

Premiera: 24 września 2004
PC, PS2, XBOX

Star Wars Battlefront daje ci niepowtarzalną szansę wcielenia się w szeregowego żołnierza w dynamicznych, 64-osobowych multiplayerowych bitwach. Wybierz po której stronie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   22:05, 30.01.2020
Call of Cthulhu chętnie spróbuję, a może też i oryginalnego Battlefronta. Tym niemniej luty moim zdaniem należy do Sony.