Konami rozważa powrót do Silent Hill

Korporacja nie jest jeszcze w stanie niczego zapowiedzieć.

@ 28.01.2020, 16:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Konami rozważa powrót do Silent Hill

W ostatnim czasie sporo mówi się na temat serii Silent Hill. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest spora szansa na to, że marka kiedyś powróci. Jej wydawca, firma Konami, rozważa ewentualnie przygotowanie kontynuacji, choć na razie nie ma niczego do zapowiedzenia.

Redakcja PCGamesN rozmawiała niedawno z pracownikami japońskiego wydawcy, a w trakcie wywiadu zapytała właśnie o Silent Hill. W odpowiedzi usłyszała, że "nie mogą jeszcze niczego teraz ujawnić", ale wciąż "słuchają klientów i rozważają sposoby na dostarczenie kolejnego tytułu".

Ostatni raz w Silent Hill graliśmy w 2012 roku, czyli dość dawno. To właśnie wówczas w sklepach pojawiło się Silent Hill: Downpour oraz Silent Hill HD Collection. Dwa lata później mieliśmy swoiste demo Silent Hills, czyli P.T. Finalnie zostało ono jednak anulowane i od tamtej pory nastała cisza.

Czekamy w związku z tym na kolejne doniesienia. Konami, widząc sukces Resident Evil, być może postanowi powrócić do Cichego Wzgórza. Trzymamy oczywiście za to kciuki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?