The Blind Prophet - klimatyczna przygodówka z nową datą premiery

Ufundowany na Kickstarterze projekt ogramy już na początku lutego.

@ 28.01.2020, 14:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

The Blind Prophet - klimatyczna przygodówka z nową datą premiery

The Blind Prophet, świetnie zapowiadający się projekt od studia Ars Goetia zadebiutuje już na dniach - deweloperzy ogłosili dziś w informacji prasowej, że gra będzie dostępna na Steamie już 5 lutego!

The Blind Prophet to bardzo klimatyczna gra przygodowa utrzymana w charakterze klasycznego point & clicka. Tytuł może pochwalić się unikatowym klimatem gore, a więcej na jego temat przeczytacie w naszej niedawnej zapowiedzi.

Deweloperzy z Ars Goetia aktualnie dokonują ostatnich szlifów swojego tytułu, ale już chwalą się dalszymi planami. Po wydaniu gry na PC, zaczną przygotowywać port na Switcha, PlayStation 4, Xboksa One, a także na systemy macOS oraz urządzenia mobilne z Androidaem i iOS-em na pokładach. Jak więc widać, The Blind Prophet będzie dostępne na w zasadzie każdym urządzeniu.

Konkretnych terminów jednak nie podano (poza PC), bo konwersja wymaga pewnych przeróbek - by dostosować ją do padów oraz ekranów dotykowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?