Mamy solidny gameplay z System Shock Remake

Deweloperzy udostępnili całkiem długi materiał ukazujący rozgrywkę w System Shock Remake.

@ 28.01.2020, 13:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mamy solidny gameplay z System Shock Remake

System Shock to klasyk sprzed wielu lat. Niebawem powróci on jednak za sprawą remake'u, przygotowywanego przez Night Dive Studios. Jeśli na debiut dzieła czekacie, rzućcie okiem na poniższy materiał filmowy.

Wideo dostępne na poniższym odtwarzaczu przedstawia dość wczesną wersję zbudowanego na nowo System Shock. Jak wyjaśniają twórcy, chodzi o wydane pre-alpha, czyli pod wieloma względami niedopieszczone i niedokończone. Finalny jest najpewniej tylko rdzeń rozgrywki.

Co można zaobserwować w trakcie seansu? Ano jest trochę eksploracji, jest zbieranie surowców, a także walka z napotkanymi przeciwnikami. Całość działa całkiem w porządku i świetnie oddaje ducha pierwowzoru. Widać, że twórcy przesadnie nie eksperymentowali.

Remake System Shock nie ma jeszcze daty premiery, ale niebawem powinniśmy go poznać. Przedsięwzięcie będziemy w stanie ograć na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 2020
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):