Nowe Silent Hill niekoniecznie musi być dalej w produkcji - kolejne plotki

Osoba odpowiedzialna za plotki sprzed kilku dni na temat nowych gier marki Silent Hill twierdzi, że informacje są sprzed całkiem sporego czasu i nowe gry wcale nie muszą być dalej w produkcji.

@ 27.01.2020, 10:17
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Nowe Silent Hill niekoniecznie musi być dalej w produkcji - kolejne plotki

Kilka dni temu w sieci pojawiła się dosyć wiarygodna plotka, którą przekazał jeden z użytkowników Twittera. Znana z wcześniejszych zweryfikowanych informacji z obozu Capcomu, osoba o pseudonimie AestheticGamer tym razem zdradziła plany Konami na nowe gry spod szyldy Silent Hill. Niedawne doniesienia jednak doczekały się aktualizacji ze strony anonimowego informatora!

W październiku zeszłego roku Konami rzeczywiście wypuściło na rynek dwie nowe gry sygnowane logo Silent Hill, popularnego horroru, który od czas anulowania projektu Hideo Kojimy i Guillerme del Toro pt. Silent Hills kompletnie zniknął z przestrzeni medialnej. Jednak były to automaty na żetony, w których rozgrywka luźno nawiązywała do tego uniwersum i z klasycznym survival horrorem nie miała nic wspólnego.

W związku z tym AestheticGamer dopytywany o dwa tajemnicze gry SH doprecyzował w kolejnych tweetach, że projekty przez niego zdradzone nie są tymi automatami, a także nie wie, czy są one nadal są w produkcji! Twierdzi, że informacja na temat tytułów pochodzi co najmniej sprzed kilkunastu miesięcy, kiedy ktoś, kogo personalnie znał, pracował w studiu odpowiedzialnym z jednego z nowych produkcji z uniwersum Silent Hill.


Sprawdź także:
Silent Hills

Silent Hills

Premiera: projekt anulowany
PS4

Silent Hills to kolejna odsłona jednej z najbardziej uznanych serii gier wideo z gatunku survival horror. Za produkcję odpowiada studio Kojima Productions, kojarzone głow...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?