Może powstawać Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Wygląda na to, że nowa gra Knights of the Old Republic może wreszcie zmierzać w naszą stronę.

@ 27.01.2020, 11:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Może powstawać Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Po ponad 15 latach od premiery drugiej części serii wydaje się, że nowa marka Knights of the Old Republic może otrzymać nowe wcielenie w postaci remaku.

W nowym raporcie Cinelinx napisano, że Electronic Arts pracuje obecnie nad nową grą Star Wars: Knights of the Old Republic, która byłaby swego rodzaju przeróbką oryginalnego tytułu. Informacje te pochodzą z dwóch oddzielnych źródeł, które rozmawiały z Cinelinx i wyjaśniły, że nowy KOTOR mógłby być równie dobrze kontynuacją niż faktycznym remakiem ze względu na to, jak bardzo musiałby być zmieniony i zrobiony wręcz od podstaw.

Mówi się, że gra zawiera elementy pierwszych dwóch projektów, jak np. pewne historie, które oficjalnie wprowadzą je do obecnego kanonu Gwiezdnych Wojen. Nie wspomniano o konkretnym deweloperze ani studiu, które mogłoby pracować nad projektem.

Ten sam raport stwierdza, że ​​EA ma wiele projektów Gwiezdnych Wojen, które są obecnie w fazie produkcyjnej poza nowym Knights of the Old Republic. Niektóre z innych tytułów, o których krótko wspomniano, że są w fazie rozwoju, to kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order i kolejne dzieło dla Nintendo Switch. Żadna z tych gier nie została jeszcze ujawniona, ale wydawca może zdradzić więcej w tym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:12, 27.01.2020
Jeśli chcą tego dokonać, czeka ich gigantyczna praca. Świat KOTORa jak na obecne standardy był baaaardzo pusty.