The Last of Us - wyciekły zdjęcia z animowanego filmu o grze

W przygotowaniu do The Last of Us Part II w maju tego roku ujawniono szczegóły na temat anulowanego filmu krótkometrażowego The Last of Us.

@ 27.01.2020, 10:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

The Last of Us - wyciekły zdjęcia z animowanego filmu o grze

W raportach IGN i Nerd4.life pojawiły się obrazy z anulowanego filmu animowanego The Last of Us, które pokazują utracony potencjał tej produkcji.

"W oczekiwaniu na The Last of Us Part II zostaliśmy poproszeni o stworzenie atrakcyjnego filmu krótkometrażowego przedstawiającego głównych bohaterów, Joela i Ellie, którzy opowiadają swoją dramatyczną historię opisaną w oryginalnej grze", twierdzi strona internetowa Oddfellow, czyli studio, które zamierzało nakręć obraz.

Jak stwierdzono w Nerd4.life, celem tego 20-minutowego materiału krótkometrażowego było powtórzenie pierwszej gry The Last of Us i dostarczenie jej fanom zarówno starym, jak i nowym. Ponadto Oddfellows twierdzi, że czerpali inspirację z filmów animowanych Blade Runner i The Animatrix.

"Nasza propozycja polegała na ponownej interpretacji każdego z rozdziałów gry w wyjątkowy sposób", kontynuują twórcy projektu. "Używanie pojedynczych mechanizmów narracyjnych pozwoliłoby nam łączyć style i bezproblemowo podróżować między przeszłością, a teraźniejszością. Ostatecznie Sony zdecydowało się nie kontynuować tego projektu".

The Last of Us Part II debiutuje 29 maja wyłącznie na PlayStation 4. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w serwisie Amazon. Podczas gdy czekamy na część drugą, polecamy raz jeszcze spróbować oryginału na PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?