Overcooked! 2 z darmową aktualizacją z okazji... święta wiosny

Nowi kucharze, kuchnie i potrawy.

@ 24.01.2020, 14:25
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Overcooked! 2 z darmową aktualizacją z okazji... święta wiosny

Studio Ghost Town Games regularnie rozwija swoje Overcooked! 2. Nie tak dawno temu, bo w grudniu, gra otrzymała darmową zimową aktualizację, a właśnie opublikowano kolejną zawartość.

Tym razem nowy update powiązany jest z festiwalem wiosny, a przynajmniej tak głosi jego nazwa. Nam zdaje się jednak, że chodzi tu bardziej o świętowanie Chińskiego Nowego Roku, który rozpocznie się już w sobotę 25 stycznia, czyli jutro.

Mniejsza jednak z tym, ważne jest to, że za darmo posiadacze Overcooked! 2 dostaną dwóch nowych kucharzy i pięć nowych plansz-kuchni utrzymanych w charakterystycznym, azjatyckim stylu. W ramach wyzwań przygotujemy kolejne potrawy, oczywiście także powiązane z kuchnią wschodnią.

Jednocześnie Overcooked! 2 jest obecnie dostępne w 40% wyprzedaży na Steam i grę kupimy za 53,99 zł. To około 10-15 zł taniej, niż wydanie pudełkowe.


Sprawdź także:
Overcooked 2: Rozgotowani

Overcooked 2: Rozgotowani

Premiera: 07 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Overcooked 2: Rozgotowani to kontynuacja świetnej gry kooperacyjnej od studia Ghost Town Games.W Ovecooked 2 ponownie wcielamy się w grupę kucharzy, którzy muszą po raz d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?