Zwolnienia w CDP nie mają związku z przesunięciem premiery Cyberpunk 2077

Oficjalny komentarz do sprawy od polskiego wydawcy.

@ 24.01.2020, 13:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Wczoraj donosiliśmy o możliwych problemach finansowych CDP Sp. z.o.o., a powiązano je z przesunięciem daty premiery Cyberpunk 2077. Dziś spółka, poproszona przez portal cdaction.pl o komentarz, wydała oficjalny komunikat.

"CDP Sp.z o.o zostało poinfomowane o przesunięciu daty wydania gry Cyberpunk 2077 w dniu 16 Stycznia 2020 r. Jest to zachowanie zgodne z przyjęta rynkową praktyką informacyjną. 

Zwolnienia przeprowadzone w CDP Sp. z o.o. nie są związane z informacją o przesunięciu daty wydania Cyberpunk 2077."  - czytamy.

Jednocześnie potwierdzono, że CDP nadal będzie realizować zamówienia przedpremierowe na Cyberpunk 2077 i zajmie się wydaniem gry w naszym kraju. Spółka dalej ma także zamiary wydawać gry od innych wydawców w Polsce - w zeszłym roku pod banderą CDP zadebiutowały m.in. Control czy A Plague Tale.


Sprawdź także:

Cyberpunk 2077

Premiera: 17 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Cyberpunk 2077 to produkcja warszawskiego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel cRPG akcji, jednak tym razem świat fantasy za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?