The Bridge za darmo w sklepie Epic Games, później będzie Farming Simulator 19

Epic Games nie przestaje rozdawać świetne gry. Najnowsza propozycja jest do pobrania do 30 stycznia.

@ 23.01.2020, 19:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

The Bridge za darmo w sklepie Epic Games, później będzie Farming Simulator 19

Epic Games regularnie rozdaje w swoim sklepie gry. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w tym momencie za darmo możecie zgarnąć The Bridge, a już niedługo jego miejsce zajmie Farming Simulator 19.

Darmowe The Bridge możecie pobrać ze sklepu Epic Games do dnia 30 stycznia bieżącego roku. To gra platformowa, w której nacisk położono na fizykę, albowiem naszym zadaniem jest manipulowanie grawitacją, aby "przedefiniować sufit i zamienić go w podłogę", cokolwiek by to miało znaczyć.

Warto jeszcze wspomnieć, że w kolejnym tygodniu darmową grą będzie Farming Simulator 19. Jak sama nazwa wskazuje, to projekt nastawiony na prowadzenie farmy. Zajmujemy się więc jeżdżeniem różnej maści machinerią, sianiem roślin i zbieraniem plonów. Żeby było ciekawiej, hodowla zwierząt także wchodzi w grę.

Farming Simulator 19 będzie dostępne za darmo od 30 stycznia.


Sprawdź także:
The Bridge

The Bridge

Premiera: 22 lutego 2013
PC, XBOX 360, PS3, PS4, PSV, XBOX ONE, WIIU

The Bridge do logiczna platformówka 2D autorstwa Ty Taylora i Mario Castaneda. Pierwszy z wymienionych normalnie pracuje w firmie Microsoft. Zabawa polega na przemierz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?