Project: Mara to nowy sposób opowiadania historii dla studia Ninja Theory

Twórcy stawiają na realizm i przywiązanie do szczegółów, jakiego wcześniej nie widzieliśmy.

@ 23.01.2020, 11:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Studio Ninja Theory pracuje obecnie nad kilkoma grami. Do tej pory ujawniono sieciowe Bleeding Edge oraz kontynuację opowieści Senui, czyli Senua’s Saga: Hellblade 2. Jest jednak coś jeszcze, przy czym dłubią deweloperzy.

Ninja Theory opublikowało w sieci niedługi materiał filmowy, z którego dowiadujemy się o czymś zwanym Project: Mara. To całkiem nowe przedsięwzięcie, którego akcja zostanie osadzona w prawdziwym świecie. Twórcy stawiają w tym przypadku na fotorealistyczną oprawę oraz nowe sposoby opowiadania historii.

"Oparte na prawdziwych doświadczeniach oraz badaniach, naszym celem jest odtworzenie horrorów umysłu tak dokładnie i tak realistycznie, jak to tylko możliwe".

Project: Mara zaoferuje tylko jedną lokację oraz jednego głównego bohatera. Krótki fragment gry zobaczyć możecie na poniższym materiale filmowym. Jeśli chcecie, obejrzyjcie całość, albo od razu przeskoczcie do około 5:50. Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:

Project: Mara

Premiera: 2020
PC

Project: Mara to projekt studia Ninja Theory, które w przeszłości zasłynęło takimi tytułami jak Bleeding Edge czy Hellblade: Senua's Sacrifice. Brytyjczycy stworzyli swoj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?