Playerunknown's Battlegrounds - mapa Karakin już dostępna na PC-tach

Mapa Karakin, w ramach aktualizacji, już dostępna w grze Playerunknown's Battlegrounds na PC.

@ 22.01.2020, 16:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Po kilku wstępnych zwiastunach i uruchomieniu na serwerze testowym, nowa mapa dla PUBG jest już dostępna dla wszystkich na PC.

Serwery Playerunknown's Battlegrounds dla PC właśnie otrzymały łatkę 6.1, a jednocześnie pierwszą aktualizację w sezonie numer 6. Wśród innych dodatków, główną atrakcją tego sezonu jest nowa mapa o tematyce pustynnej o nazwie Karakin.

Karakin to najmniejsza jak dotąd mapa PUBG z ​​układem 2 × 2 km. To znacznie mniej niż Sanhok (4 × 4), poprzedni rekordzista. Karakin mieści się w północnoafrykańskim miasteczku i ma na celu mieszanie długodystansowych starć Miramar z mocniejszym, bardziej gorączkowym gameplayem.

Ze względu na swoją wielkość, Karakin jest ograniczony do zaledwie 64 graczy. Mapa ma własną mechanikę i narzędzia. Nowa Czarna Strefa zmusza graczy do ukrycia się, bombardując losowy obszar, zrównując budynki z ziemią. To pierwsza mapa w grze, która zmienia układ w połowie meczu.

Łatka 6.1 wprowadza również penetrację pocisków, na razie dostępną tylko w Karakinie. Niektóre miękkie ściany umożliwiają przechodzenie przez nie pocisków, co jest kolejną mechaniką rozgrywki niedostępną na innych mapach.

Poniżej zwiastun promocyjny rzeczonej aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?