Serial Wiedźmin jednym z najpopularniejszych debiutów na platformie Netflix

Wiele wskazuje na to, że przygody Geralta pobiją niejeden rekord.

@ 22.01.2020, 13:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Netflix niechętnie publikuje jakiekolwiek liczby dotyczące popularności seriali oraz filmów na platformie, ale mimo to firma postanowiła pochwalić swoje ostatnie dzieło, czyli serial Wiedźmin.

Z raportu za ostatni kwartał 2019 roku dowiadujemy się, że Wiedźmin był jedną z największych premier w historii platformy Netlifx. Spółka chwali się, że na jego obejrzenie w trakcie pierwszych czterech tygodni od premiery zdecydowało się aż 76 milionów domostw.

Wiedźmin w rezultacie ma szansę zostać najpopularniejszym debiutującym serialem w historii usługi. Warto jednak podkreślić, że do statystyk wliczane są wszystkie osoby, które postanowiły obejrzeć co najmniej 2 minuty serialu, nie chodzi tu o ludzi, którzy dotrwali do końca (choćby jednego odcinka).

Drugi sezon serialu Wiedźmin winien zadebiutować w 2021 roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dostaniemy kolejne, albowiem osoba prowadząca serial, Lauren S. Hissrich, ma pomysły na kilka lat do przodu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?