Serial Wiedźmin jednym z najpopularniejszych debiutów na platformie Netflix

Wiele wskazuje na to, że przygody Geralta pobiją niejeden rekord.

@ 22.01.2020, 13:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Serial Wiedźmin jednym z najpopularniejszych debiutów na platformie Netflix

Netflix niechętnie publikuje jakiekolwiek liczby dotyczące popularności seriali oraz filmów na platformie, ale mimo to firma postanowiła pochwalić swoje ostatnie dzieło, czyli serial Wiedźmin.

Z raportu za ostatni kwartał 2019 roku dowiadujemy się, że Wiedźmin był jedną z największych premier w historii platformy Netlifx. Spółka chwali się, że na jego obejrzenie w trakcie pierwszych czterech tygodni od premiery zdecydowało się aż 76 milionów domostw.

Wiedźmin w rezultacie ma szansę zostać najpopularniejszym debiutującym serialem w historii usługi. Warto jednak podkreślić, że do statystyk wliczane są wszystkie osoby, które postanowiły obejrzeć co najmniej 2 minuty serialu, nie chodzi tu o ludzi, którzy dotrwali do końca (choćby jednego odcinka).

Drugi sezon serialu Wiedźmin winien zadebiutować w 2021 roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dostaniemy kolejne, albowiem osoba prowadząca serial, Lauren S. Hissrich, ma pomysły na kilka lat do przodu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?