Kapitan Tsubasa powraca w nowej grze od Bandai Namco

Wydawca zapowiedział Captain Tsubasa: Rise of New Champions.

@ 21.01.2020, 12:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4

Kapitan Tsubasa powraca w nowej grze od Bandai Namco

Firma Bandai Namco zapowiedziała właśnie całkiem nowy projekt, nawiązujący do słynnego kapitana Tsubasy. Jeśli dawno temu oglądaliście anime z jego udziałem, albo czytaliście komiksy, to myślę, że z radością zapoznacie się z grą zatytułowaną Captain Tsubasa: Rise of New Champions.

Przedsięwzięcie zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Switch jeszcze w tym roku, choć konkretnego terminu nie zdradzono. Bez większego zaskoczenia, będziemy mieli do czynienia ze zręcznościowym podejściem do tematu piłki nożnej, a jego głównym bohaterem będzie wspomniany kapitan Tsubasa.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions zaoferuje oprawę wizualną w stylu anime, przystępną rozgrywkę, wiele trybów zabawy oraz charakterystyczny i rozpoznawalny klimat. Twórcy obiecują, że podczas potyczek cały czas będziemy "nakręceni".

"Zdobycie licencji Kapitana Tsubasy, dzięki czemu przygotujemy grę piłkarską dla zachodnich rynków, to spełnienie marzeń", powiedział Hervé Hoerdt, wiceszef marketingu w europejskim oddziale BANDAI NAMCO. "Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie powstaje tylko dla fanów mangi, ale sprawi przyjemność wszystkim fanom piłki na całym świecie".

Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, a jego pierwszy zwiastun zobaczycie poniżej. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Switchu.


Sprawdź także:
Captain Tsubasa: Rise of new Champions

Captain Tsubasa: Rise of new Champions

Premiera: 28 sierpnia 2020
SWITCH, PS4, PC

Captain Tsubasa: Rise of new Champions to gra sportowa o mocno zręcznościowym charakterze, nawiązująca do mangi z tytułom Kapitanem Tsubasą w roli głównej. Za produkcję o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?