Nowy zwiastun Disintegration promuje testy beta

Deweloperzy powoli przygotowują się do testów swojego najnowszego dzieła.

@ 21.01.2020, 11:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nowy zwiastun Disintegration promuje testy beta

Studio V1 Interactive przygotowuje obecnie Disintegration, czyli swoistą mieszankę shootera oraz strategii. Mimo że premiery projektu jeszcze nie ujawniono, twórcy przygotowują się do beta testów - promując je za sprawą poniższego zwiastuna.

Disintegration wydane zostanie przez Private Division czyli specjalny oddział Take-Two. Jeśli chodzi o zamknięte testy beta, ruszą one 28 stycznia i potrwają w sumie 2 dni, czyli do 29 stycznia. Później, od 31 stycznia do 1 lutego, będą mogli bawić się wszyscy, bo ruszy otwarta beta.

Próbka, którą otrzymamy zawierać będzie dwie mapy, dwa tryby zabawy oraz 7 unikatowych drużyn. Chodzi oczywiście o sieciowy komponent Disintegration, albowiem trybu dla jednego gracza nie będzie nam dane sprawdzić. Na niego zerkniemy dopiero po premierze.

Disintegration nie ma jeszcze daty premiery, ale winno zadebiutować jeszcze w tym roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Disintegration

Disintegration

Premiera: 16 czerwca 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Disintegration to futurystyczna strzelanka z kamerą umieszczoną w perspektywie pierwszej osoby od studia V1 Interactive - założycielem i głównym projektantem projektu jes...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   12:02, 21.01.2020
To mi się skojarzyło z taką staruteńką grą, też latało się takim jakimś pojazdem i strzelało do różnych robotów, tyle, że zamiast otwartych przestrzeni były ciasne korytarze. Nazywało się to Descent.