Sony promuje nadchodzące gry dla PlayStation 4

Korporacja ma się czym pochwalić, mimo że początek 2020 roku powoli pustoszeje.

@ 21.01.2020, 10:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Sony promuje nadchodzące gry dla PlayStation 4

Bieżący rok, jeśli chodzi o gry, nie wygląda jakoś szczególnie emocjonująco, mimo to w kolejnych miesiącach na rynku zadebiutuje kilka wyczekiwanych od dawna projektów. Te dla PlayStation 4 postanowiło zaprezentować Sony.

W sieci pojawił się materiał, za sprawą którego Japończycy prezentują kilka najważniejszych projektów przeznaczonych dla PlayStation 4. Część ma już datę premiery, jak The Last of Us Part 2, a część takowej jeszcze nie posiada i musimy wyczekiwać na zapowiedzi.

Co zatem Sony przygotowuje na bieżący rok? Wygląda to nieźle, albowiem zagramy w The Last of Us Part 2, Final Fantasy 7 Remake oraz Ghost of Tsushima. Korporacja na zwiastunie promuje też jeden wydany wcześniej projekt, a dokładniej rzecz biorąc Death Stranding.

Premiera Final Fantasy 7 Remake zaplanowana została na kwiecień, w The Last of Us Part 2 zagramy w maju, a Ghost of Tsushima nie ma jeszcze konkretnego terminu. We wszystko zagramy, jak wspomniałem, na PS4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?